Firma Profili

Erdem Kozmetik 26 yıllık deneyimiyle 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kozmetik sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel kullanıma yönelik estetik cihaz ithalatı, satışı ve satış sonrası teknik destek vermektedir.

Temel ilkesi olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş olup, sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda en kaliteli ve en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizin beğenizine sunmaktadır.

Firmamız, Hastaneler, Tıp Merkezleri, medikal estetik merkezleri, güzellik solanları, solaryum merkezleri, SPA merkezleri, thalasso terapi merkezlerinin ihtiyacına yönelik her türlü cihaz ve sarf malzemenin satışını Türkiye genelinde yapmaktadır. Bunların yanı sıra satışa sunduğu ikinci el cihazlara garanti vererek, geniş teknik servis ağıyla arıza ve yedek parça temininde sektöründe öncü ve güçlü bir hizmet sunmaktadır.

Erdem Kozmetik tüm cihazları için iki yıl garanti ve 10 yıllık yedek parça bulundurma garantisi vermektedir. Tüm cihazlarımız CE ve TSE standartlarına sahiptir.

Firmamız sonsuz müşteri memnuniyetini benimsediği gibi yerinde doğru ve kaliteli hizmet verme onurunu taşımaktadır.

Sizin İçin Çalışıyoruz

Temel ilkesi, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede bulundurmak, sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız, Hastane, Tıp Merkezleri, Spa merkezleri, medikal estetik merkezleri, güzellik solanları, kuaförler salonlarının ihtiyacına yönelik hemen her türlü ürün ve cihaz satışını Türkiye genelinde yapmaktadır.

Hizmet Özelliklerimiz
>> Yazılım Programı >> Marka Danışmanlığı
>> Satış Pazarlama >> Müşteri Tutundurma
>> Ücretsiz Teknik Servis >> Müşteri Memnuniyeti

Bilgi İstek Formu

Adı Soyadı :
Telefon :
E-Posta Adresi  
Cihaz :
Mesaj :
     
     
 

İletişim Ulaşım

 
 

İmalat - Teknik Servis : Hürriye mah. Mahir Sokak No: 9/A Kurfalı
Kartal / İstanbul

Showroom : Hürriyet Mh. Olimpiyat Cd. Mahir sk No:20 Kartal / İstanbul

Tel: 0216 452 3077 Gsm: 0532 422 3968
Fax: 0216 309 9537

bilgi@erdemkozmetik.com

 


Copyright 2015 www.webekonomik.com